Програма страхування Симфонія

Переваги програми симфонія

Програма-конструктор: можливість відмовитися від будь-якого додаткового ризику
Ризик «Критичні захворювання» входить в пакет програм «Симфонія»
Ризик «Тілесні ушкодження» діє до 75 років.
Гарантований інвестиційний дохід 4%;
Добровільна індексація основної програми страхування
Покриття за 7 страховими ризиками

Параметри страхування

Вік

з 18 до 65 років

Строк дії договору

від 10 до 30 років

Валюта страхування

гривня

Періодичність внесків

щорічно, одноразово, авансово

Страхові ризики та страхові виплати

Дожиття Застрахованого до закінчення терміну дії договору страхування

По закінченні дії договору Застрахований отримує 100% страхової суми + додатковий інвестиційний дохід, який був нарахований протягом дії договору.

Вигодонабувачу (особа вказана Страхувальником в заяві на страхування) виплачується 100% страхової суми + додатковий інвестиційний дохід, який був нарахований на дату настання події . Період очікування по даному ризику становить 6 місяців з дати початку дії договору.

Вигодонабувачу (особа вказана Страхувальником в заяві на страхування) виплачується 200% страхової суми + додатковий інвестиційний дохід, який був нарахований на дату настання події.

В разі встановлення І групи інвалідності Застрахованому виплачується 100% страхової суми.
В разі встановлення ІІ групи інвалідності Застрахованому виплачується 75% страхової суми.
В разі встановлення ІІІ групи інвалідності Застрахованому виплачується 50% страхової суми.

В разі встановлення одного із діагнозів (рак, інсульт, аорто коронарне шунтування, пересадка життєво важливих органів, ниркова недостатність, інфаркт, параліч)  Застрахованому виплачується 100% страхової суми. Період очікування по даному ризику становить 6 місяців з дати початку дії договору.

Застрахованому виплачується від  1 до 100% від страхової суми , виплата здійснюється відповідно до таблиці Тілесних ушкоджень в залежності від складності травми ( максимальна страхова сума за даним ризиком становить 100 000 грн.)

Якщо по договору Страхувальник і Застрахований – одна і та сама особа і Страхувальнику була встановлена І група інвалідності з будь-якої причини, компанія продовжує сплачувати за клієнта страхові внески по основній програмі страхування до кінця дії договору.

Якщо по договору Страхувальник і Застрахований – різні особи і Страхувальнику була встановлена І група інвалідності з будь-якої причини або зі Страхувальником стався летальний випадок (смерть) компанія продовжує сплачувати за клієнта страхові внески по основній програмі страхування до кінця дії договору.

Отримати консультацію