Партнери

Перестраховик

GENERAL REINSURANCE AG (Gen Re)

GENERAL REINSURANCE AG (Gen Re) – Один з найбільших у світі перестраховиків, всесвітня мережа представництв якого дозволяє надавати своїм клієнтам міжнародний досвід з андеррайтингу, врегулюванню збитків, проведення навчання. Міжнародні рейтинги фінансової надійності: AM Best: A + + (Superior); Moody’s Financial Strength Rating: Aa1; Standard & Poor’s Claims Paying Ability Rating: AA +. ПрАТ СК “КД Життя” і Gen Re – це успішний тандем, завдяки роботі якого клієнти нашої компанії гарантовано мають і відчувають упевненість у своєму фінансовому майбутньому!

Сайт: http://www.genre.com/

Посредники (брокери)

ТОВ

ТОВ “Еулайф Груп – є незалежним посередником в сфері страхування та фінансового планування. З моменту заснування та по сьогоднішній день Еулайф Груп є одним з лідерів ринку страхових посередників в Україні. З 2010 року Еулайф Груп є дійсним учасником Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (УНК МТП). У 2014 році за даними Національного бізнес-рейтингу компанія «Еулайф Груп» зайняла почесне 1-е місце в номінації «Страхові агенти і брокери» з присвоєнням звання «Лідер галузі – 2014». На сьогоднішній день регіональні офіси компанії представлені більш ніж в 30 містах України.

Сайт: http://www.eulife-group.com/
КС «Альтернативаlife Center»

КС «Альтернатіва life Center» (ФОП Ракітін І.В.) – новий лідер на ринку фінансових послуг, який здійснює брокерську діяльність у страхуванні в інтересах своїх клієнтів. Співробітники Консультаційного Сервісу «Альтернатіваl life Center» мають досвід роботи на ринку страхування з 2006 року. Основна спеціалізація: діяльність в статусі страхового брокера (страхове посередництво) під час продажу, ведення переговорів або пропозиції продуктів, що дають персональні або корпоративні програми одночасного накопичення і захисту життя. Ключовий партнер: ПрАТ “СК” КД Життя “. Має унікальну систему підготовки фахівців. Місія: допомогти максимальній кількості людей стати фінансово незалежними, змінити своє життя і наповнити його  радістю, любов’ю і достатком!

Сайт: https://www.facebook.com/groups/265007370862407

ТОВ “Старлайф №1” – провідний посередник у сфері убезпечення життя. Основний напрямок діяльності – консультації з питань фінансового забезпечення, накопичення капіталу та страхового захисту. З часу заснування компанія орієнтується на динамічний розвиток, що ґрунтується на професійному підході до підготовки консультантів. Працюючи по методу індивідуальних консультацій ми пропонуємо своїм клієнтам найбільш прийнятні для них особисто варіанти вирішення проблем, пов’язаних з фінансовою безпекою. Головний офіс знаходиться в м. Чернівці, інші в таких містах як Київ, Вінниця, Коломия, Хмельницький, Мукачево, Гадяч, Черкаси, Рівне, Суми, Полтава, Хуст та ін.

Сайт: https://starlife1.com/
ФКК «НАШ КАПІТАЛ»

ТОВ “ФФК “Наш Капітал” – сучасна фінансово – консультаційна компанія, що спеціалізується на посередницьких послугах та є інформаційним ланкою між клієнтами і страховими компаніями – партнерами. Завдяки великому досвіду роботи (більше 15 років) в області довгострокового добровільного страхування життя в розпорядженні фінансових консультантів перебуває весь спектр фінансових послуг і страхових програм, що дозволяють надати клієнту максимально вигідні фінансові та страхові продукти і знайти кращі рішення задоволення потреб кожного клієнта.

Сайт: http://nashkapital.com/16-o-nas.html

ТОВ «Фінанс Партнер» є частиною Finanzpartner International Group – міжнародної групи компаній фінансового консалтингу. Мережа компаній, об’єднаних під торговим знаком Finanzpartner, активно представлена на території Словаччини (з 2008 року), України (з 2010 року), Угорщини (з 2011 року) та Чехії (з 2012 року). ТОВ «Фінанс Партнер», співпрацюючи як з міжнародними так і з українськими страховими компаніями, зарекомендувала себе надійним та професійним партнером. Активно використовуючи сучасні технології, Компанія пропонує різні форми співпраці та впевнено дотримується концепту гнучкого індивідуального підходу. Співробітники Компанії надають своїм клієнтам абсолютно всі види страхування з представлених на ринку України.

Сайт: http://finanzpartner.ua/

ПП “Убезпечення майбутнього” (ФОП Роніна О. В.) – Ваш надійний партнер у сфері пенсійного забезпечення та страхування життя.

Сайт: https://www.facebook.com/securingfutureltd/?ref=page_internal

 

ФОП Кєскюла Анатолій Евальдович


Банки

АТ «Райффайзен Банк Аваль»


АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК»


АТ «Ощадбанк»


АТ «ПроКредит Банк»


КБ «ПРИВАТБАНК»


АБ «УКРГАЗБАНК»