Партнери

Перестраховик

GENERAL REINSURANCE AG (Gen Re)

GENERAL REINSURANCE AG (Gen Re) –  Один з найбільших у світі перестраховиків, всесвітня мережа представництв якого дозволяє надавати своїм клієнтам міжнародний досвід з андеррайтингу, врегулюванню збитків, проведення навчання.

Міжнародні рейтинги фінансової надійності: AM Best: A + + (Superior); Moody’s Financial Strength Rating: Aa1; Standard & Poor’s Claims Paying Ability Rating: AA +.

ПрАТ СК “КД Життя” і Gen Re – це успішний тандем, завдяки роботі якого клієнти нашої компанії гарантовано мають і відчувають упевненість у своєму фінансовому майбутньому!

Сайт: http://www.genre.com/

Посредники (брокери)

ТОВ

ТОВ “ЕУЛАЙФ ГРУП” – є незалежним посередником в сфері страхування та фінансового планування. З моменту заснування та по сьогоднішній день ЕУЛАЙФ ГРУП є одним з лідерів ринку страхових посередників в Україні.

З 2010 року ЕУЛАЙФ ГРУП є дійсним учасником Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (УНК МТП).

У 2014 році за даними Національного бізнес-рейтингу компанія «ЕУЛАЙФ ГРУП» зайняла почесне 1-е місце в номінації «Страхові агенти і брокери» з присвоєнням звання «Лідер галузі – 2014».

На сьогоднішній день регіональні офіси компанії представлені більш ніж в 30 містах України.

Сайт: http://www.eulife-group.com/
КС «Альтернативаlife Center»

КС «Альтернатіва life Center» – новий лідер на ринку фінансових послуг, який здійснює брокерську діяльність у страхуванні в інтересах своїх клієнтів. Співробітники Консультаційного Сервісу «Альтернатіваl life Center» мають досвід роботи на ринку страхування з 2006 року.

Основна спеціалізація: діяльність в статусі страхового брокера (страхове посередництво) під час продажу, ведення переговорів або пропозиціЇ продуктів, що дають персональні або корпоративні програми одночасного накопичення і захисту життя. Ключовий партнер: ПрАТ “СК” КД Життя “.

Має унікальну систему підготовки фахівців. Місія: допомогти максимальній кількості людей стати фінансово незалежними, змінити своє життя і наповнити його  радістю, любов’ю і достатком!


ФКК «НАШ КАПІТАЛ»

ФКК «НАШ КАПІТАЛ» – сучасна фінансово – консультаційна компанія, що спеціалізується на посередницьких послугах та є інформаційним ланкою між клієнтами і страховими компаніями – партнерами. Завдяки великому досвіду роботи (більше 15 років) в області довгострокового добровільного страхування життя в розпорядженні фінансових консультантів перебуває весь спектр фінансових послуг і страхових програм, що дозволяють надати клієнту максимально вигідні фінансові та страхові продукти і знайти кращі рішення задоволення потреб кожного клієнта.

Сайт: http://nashkapital.com/16-o-nas.html

Банки

АТ «Райффайзен Банк Аваль»


АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК»


АТ «Ощадбанк»


АТ «ПроКредит Банк»


КБ «ПРИВАТБАНК»


АБ «УКРГАЗБАНК»