Про компанію

Компанія «KD Life» – це українська компанія, заснована в 2007 році холдингом «KD Group».

Холдинг «KD Group» – лідер фінансового ринку Східної Європи, багатий досвід якого нараховує майже 130 років успішної роботи в сфері страхування життя та ризиків, управління фінансами та інвестиційними фондами.

На етапі виходу на ринок, колектив професіоналів спільно з лідерами-посередниками страхового ринку України і Словенії розробили універсальні та збалансовані пакети страхових програм, де були враховані різноманітні потреби людей різного віку, соціального та сімейного стану.

Високі стандарти якості роботи, привабливість продуктів і злагоджена робота колективу однодумців дали свій результат: вже за перший неповний рік роботи, компанія «KD Life» стала учасником рейтингів найбільш авторитетних видань України зі страхування, зайнявши 10 місце посеред всіх компаній зі страхування життя.

Сьогодні послуги компанії пропонують понад 3 000 консультантів по всій території України.

Компанія в своєму активі має ряд продуктів, які максимально забезпечують універсальність такого фінансового інструменту, як накопичувальне страхування життя.

Рухаючись в ногу з часом, спираючись на досвід засновників і партнерів та враховуючи тенденції розвитку страхового ринку в Україні, ми пропонуємо Вашій увазі тільки найкращі пакети накопичувальних та ризикових страхових програм як для фізичних, так і юридичних осіб.

Відео про компанію

Підсумки 2020 року