Членство та досягнення

Членство

Національна Асоціація Страховиків України (НАСУ) – платоспроможний, динамічний, конкурентний, інноваційний ринок страхових послуг та задоволений, захищений, зацікавлений у страхуванні клієнт. Саме таке бачення майбутнього об’єднало лідерів страхового ринку України. Нове об’єднання створилось шляхом злиття Асоціації Українська Федерація Убезпечення з Національною асоціацією страховиків України, вступу окремих учасників Ліги страхових організацій України та страховиків, які не приймали участь в галузевих об’єднаннях. Пріоритетним завданням асоціації є удосконалення ринку страхування України, в тому числі шляхом обміну інформацією між її членами та вищими державними органами.

https://www.nasu.com.ua/

 

Українська федерація убезпечення (УФУ) – створюється з метою сприяння розвитку прозорого класичного убезпечення (страхування) в Україні, недопущення недобросовісної діяльності її Учасників, гарантування високого рівня послуг убезпечення (страхування), що надаються Учасниками Асоціації, а також з метою інтеграції українського та європейського ринків убезпечення (страхування), захисту інтересів Учасників Асоціації.

http://www.ufu.org.ua/ua/about/info/

Спілка українських підприємців (СУП) – це перша найбільша об’єднана сила незалежних українських підприємців, яка створена за межами політичних інтересів з метою захисту інтересів підприємців та формування сприятливого бізнес-середовища в Україні.

http://sup.org.ua/

Ліга страхових організацій України (ЛСОУ) — найвпливовіше об’єднання учасників ринку страхових послуг України, яке створене у 1992 році з метою захисту інтересів своїх членів та інших учасників ринку страхових послуг.

http://uainsur.com/

Європейська Бізнес Асоціація – була заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні. Об’єднуючи більш ніж 1000 компаній, Європейська Бізнес Асоціація є однією з наймасштабніших спільнот бізнесу, яка працює на українському ринку для того, аби надати компаніям можливість спільними зусиллями вирішувати важливі для інвестиційного клімату України питання та покращити його на користь індустрії, суспільства, економіки та країни в цілому. Європейська Бізнес Асоціація та її команда – це допомога у налагодженні партнерських відносин з урядом, це шлях до встановлення ділових зв’язків з кращими міжнародними та українськими компаніями.

https://eba.com.ua/

Досягнення

2021 рік

За результатами відкритого онлайн-голосування та оцінок експертного журі СУП перемогли в номінації «Найкращий роботодавець».

2020 рік

Голова Правління компанії став переможцем премії СУП 2020 в номінації “Найефективніший комітет СУП” .

2019 рік

За результатами авторитетного рейтингу «Insurance TOP» ввійшли в ТОП 5 компаній по накопичувальному страхуванню життя в Украхні.

2018 рік

Визнано «Лідером року 2018» за результатами рейтингування національного бізнес-рейтингу, Голову Правління компанії – «Керівник року 2018»

2017 рік

Отримали міжнародний статус «Підприємство року» в номінації «За бездоганну ділову репутацію»

2016 рік

За результатами авторитетного рейтингу «Insurance TOP» незмінно входить в ТОП 10 компаній по накопичувальному страхуванню життя в Украхні.

2015 рік

3 (третє) місце в рейтингу компаній зі страхування життя за результатами досліджень проведеними авторитетним журналом «Власний рахунок»

2010 рік

Отримали право називатися Лідером в сфері страхування « Підприємство року 2010», Голова Правління компанії – «Керівник року 2010»

Оцінка експертів

За даними “Інститут ризику” (який створений за підтримки проекту Європейського союзу TASIS 2005) в 2018 році ПрАТ «СК «КД Життя» пройшла перевірку щодо достатності сформованих страхових резервів. Результати перевірки свідчать про стійку фінансову позицію страховика до можливого негативного впливу ризиків як в звітному так і в прогнозованих періодах.