Канали комунікації СК “КД Життя” у період дії воєнного стану

Сьогодні наш народ виборює свободу та стоїть на захисті своєї землі від російських окупантів. Компанія KD Life всіляко підтримує боротьбу нашого народу в цій війні, надає допомогу ЗСУ та займається волонтерством. Але ми також не забуваємо про своїх клієнтів та партнерів.
ПрАТ “СК “КД Життя” продовжує працювати дистанційно та безперервно.
Наші співробітники працюють онлайн, намагаються надавати всю необхідну інформацію за договорами страхування, відповідати на всі запитання клієнтів і партнерів, здійснюють страхові виплати і роблять все можливе, щоб дотримуватись термінів розгляду запитів на скільки це можливо в даній ситуації.
Ми отримуємо електронні повідомлення та реєструємо вхідну кореспонденцію – всі запити опрацьовуються, інформація за договорами страхування надається. З будь-яких питань звертайтесь на гарячу лінію
0-800-305-999
Всю кореспонденцію, пов’язану з обслуговуванням договорів страхування життя: скани нових заяв, змін до договорів страхування, документи для розгляду страхових випадків, заяви на внесення змін в договори страхування надсилайте на електронну пошту
info@kd-life.com.ua або viber +380503825309.
Також надаємо інформаційну підтримку за додатковими номерами:
+380965469067
+380673954814
+380503826369
Звертаємо Вашу увагу, що періодично маємо труднощі з Інтернетом та доступом до операційних систем, через що можуть виникати затримки с обробкою інформації, про це намагаємося оперативно повідомляти через офіційні канали.
Ми розуміємо, що в багатьох із вас немає можливості сплатити чергову страхову премію, тому було прийняте рішення про продовження пільгового періоду до закінчення війни. (відповідно до Правил Страхування Життя, наразі пільговий період складає 45 днів)
Якщо у Вас стався страховий випадок обов’язково повідомляйте про це на гарячу лінію 0800-305-999, у разі якщо вона не буде працювати, на один із вище вказаних телефонів. Всі заявки будуть розглянуті та по ним буде прийнято рішення.
Ми залишаємось вірними нашим цінностям, ПрАТ “СК “КД Життя” виконувала та продовжить виконувати всі зобов’язання перед своїми клієнтами та партнерами.
Будь ласка, зберігайте спокій, бережіть себе та близьких, надавайте свою підтримку тим, хто її потребує. Ми віримо, що перемога буде за нами і всі ми найближчим часом повернемось до нормального життя.
Тримаємось, разом ми сила!!!!
Слава Україні!
Героям Слава!