Електронний документообіг

З листопада 2018 року ПрАТ “СК «КД Життя» перейшла на електронний обмін документами зі своїми Партнерами згідно Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронний цифровий підпис».

Ми співпрацює з 2-ма Партнерами, через які можна здійснити електронний обмін документами з нашою Компанією, а саме: M.E.Doc та «Вчасно».

Метою впровадження електронного документообігу є підтримка Компанією прогресивних процесів в світі, в тому числі і щодо збереження “легень” нашої Планети. Використовуючи новітні методи та зменшивши використання паперових документів, ми тим самим витрачаємо менше часу наших працівників на їх обробку та відправку і що найголовніше піклуємося про збереження наших дерев.

Пропонуємо і Вам долучатися до електронного документообігу з нашою Компанією – це прогресивно, економічно вигідно і просто зручно!

Велике прохання при укладенні господарських договорів враховувати особливості обміну електронними документами і доповнити договір наступною умовою: Рахунок на оплату, Акт виконаних робот (Видаткова накладна) оформлюється Партнером в електронному вигляді, підписуються електронним цифровим підписом і відправляються в СК «КД Життя » через сервіси MEDoc або «Вчасно».