СК «КД Життя» підвела підсумки діяльності за 2016 рік

СК «КД Життя» підвела підсумки діяльності за 2016 рік, демонструючи зростання премій. Компанія продемонструвала зростання, зібравши понад 24,4 млн. грн. страхових премій, що свідчить про довіру до компанії з боку населення.

Для забезпечення платоспроможності за укладеними договорами добровільного страхування життя на 31.12.2016 року компанія сформувала страхові резерви в обсязі 135,55 млн. грн., що на 28,5% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Страхові резерви сформовані відповідно до вимог чинного законодавства України виключно якісними і високоліквідними активами.

Активи СК «КД Життя» зросли на 19,01% і становлять 179,29 млн. грн., перевищуючи страхові резерви на 32,2% або 43,7 млн. грн. У свою чергу фактичний запас платоспроможності, розрахований згідно з національними стандартами, перевищує нормативний запас платоспроможності в 6 разів.

Ці результати підтверджують високий рівень платоспроможності компанії, фінансову стійкість і можливість виконувати свої зобов’язання перед клієнтами.