• Русский (РФ)
  • Українська

Створено: 05 червня 2012

На ринку страхування життя посилюється конкуренція серед страхових компаній у боротьбі за кожного клієнта. Не всі менеджери розуміють конкуренцію як створення максимально привабливих продуктів для своїх клієнтів. Іноді використовуються такі примітивні способи, як надання неправдивої інформації.

Так, представниками деяких страхових компаній створюється тиск на наших клієнтів з метою «перевести» їхні діючі договори страхування в інші компанії. Серед аргументів наводять:

  • продаж / банкрутство СК «КД Життя»;
  • укладення між СК «КД Життя» та іншими страховими компаніям домовленості про «переведення» договорів страхування;
  • запевнення, що за умови «переведення» договорів в іншу страхову компанію, сплачені страхові премії в «КД Життя» зараховуються в новий договір.

Були зафіксовані випадки вилучення посередниками оригіналів страхових полісів у наших клієнтів з метою отримання комісійної винагороди в іншій страховій компанії.

Звертаємо Вашу увагу, що оригінал полісу не може бути переданий третім особам, бо є невід'ємною частиною договору страхування життя і потрібен при отриманні страхової виплати.

Керівництво компанії повідомляє, що між СК «КД Життя» і будь-якою страховою компанією Не укладено договір про співпрацю та «переведення» договорів страхування життя, такі переговори НЕ проводяться. Компанія самостійно працює на ринку страхування життя.

Нагадуємо також, що відсутність оплати страхової премії у визначений строк автоматично припиняє дію договору. Дострокове розірвання договору страхування життя не є вигідним для клієнта, адже очікуваний прибуток, який забезпечується шляхом накопичення та інвестування, договір приносить після закінчення передбаченого строку дії.