• Русский (РФ)
  • Українська

Створено: 15 серпня 2017

СК «КД Життя» за результатами першого півріччя 2017 року зібрала понад 12,2 млн. грн. страхових премій, що на 7,3% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Активи Компанії зросли на 16,9% і складають 188,9 млн. грн. та перевищують страхові резерви на 30,1 % або 43,7 млн. грн. В свою чергу фактичний запас платоспроможності, розрахований згідно національних стандартів, перевищує нормативний запас платоспроможності у 6 разів. Ці результати підтверджують високий рівень платоспроможності компанії, фінансову стійкість і можливість виконувати свої зобов'язання перед клієнтами.

Для забезпечення платоспроможності за укладеними договорами добровільного страхування життя на 30.06.2017 року СК «КД Життя» сформувала страхові резерви в обсязі 145,2 млн. грн., що на 22,5% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року.

За 6 місяців 2017 року було отримано 31 повідомлення про настання страхових випадків і за 30-ма прийнято позитивне рішення і здійснено страхові виплати на загальну суму 778 853 грн., а саме:

РИЗИК

КІЛЬКІСТЬ

СУМА, грн.

Смерть Застрахованої особи незалежно від причини

8

560 040

Інвалідність  Застрахованої особи незалежно від причини

3

157 880

Тілесні ушкодження Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку

19

60 933

Найбільша страхова виплата за даний період була здійснена за ризиком «Смерть Застрахованої особи незалежно від причини» і становила 255 309, 63 грн.

 
Створено: 07 липня 2017

Повідомляємо Вам, що за підсумками фінансової діяльності у 2016 році Компанія забезпечила сумарний дохід від інвестування коштів сформованих резервів на рівні ставки з періодичною сплатою страхових внесків:

- 19,7% річних на резерви нетто премій за договорами в національній валюті;

- 5,4% річних від інвестування коштів сформованих резервів зі страхування життя за договорами в євро;

- 7,5% річних від інвестування коштів сформованих резервів зі страхування життя за договорами в доларах США.

 

Незмінно високий результат показників прибутковості за накопичувальними договорами страхування життя став можливий завдяки професіоналізму експертів з інвестування, оптимальній структурі активів, призначених для покриття страхових резервів та грамотній інвестиційній політиці Компанії.

 

Розрахунок і розподілення негарантованого доходу здійснюється згідно Закону України «Про страхування», Податкового Кодексу України, а також згідно положень Правил добровільного страхування, зокрема ст. 6.12.

 

Рівень інвестиційного доходу ПрАТ «СК «КД Життя» незмінно залишається одним з найвищих на ринку накопичувального страхування життя.

 

Ми висловлюємо вдячність нашим Клієнтам за довіру!

 
Створено: 01 червня 2017

Запрошуємо прийняти участь в фотоконкурсі та отримати можливість відвідати місто для дітей «Кідландія» (http://kidlandia.ua/ua).

Період конкурсу: 01.06.2017 – 29.06.2017 р.

Учасники: Всі талановиті діти України.

Умови участі: розмістіть фотографію Дитини, яка характеризує її захоплення або майбутню професію на нашій офіційній сторінці в соціальній мережі фейсбук: www.facebook.com/KDlifeUkraine

Переможці: три фотографії, які зберуть найбільшу кількість лайків до 29.06.2017 отримають приз:  відвідування дитячого містечка "Кідландія" (м. Київ)*

Оголошення переможців:  30.06.2017 р.

*СК «КД Життя» оплачує квитки до дитячого містечка та компенсує витрати на проїзд до   м. Київ  Переможцю та одному дорослому, який буде супроводжувати Переможця.

  Умови конкурсу «Я і світ моїх захоплень»


 
Створено: 16 травня 2017

Раді повідомити, що СК «КД Життя»   впровадила на сайті нові сервіси для консультантів, існуючих та потенційних клієнтів, а саме:

1.      СТАТУС СТРАХОВОЇ ВИПЛАТИ

2.      СТАТУС ЗАЯВИ НА СТРАХУВАННЯ

Для користування даними сервісами Вам необхідно перейти по відповідному посиланню в розділі «ДЛЯ КЛІЄНТІВ» і ввести 10-ти значний номер заяви або договору страхування.

Завдяки даним сервісам можна в будь-який час дізнатися актуальну інформацію стосовно розгляду страхових випадків та випуску договорів страхування.


 
Створено: 19 квітня 2017

     У лютому - березні 2017 року СК «КД Життя» провела маркетингове дослідження щодо якості рівня обслуговування клієнтів та роботи Компанії в цілому. Насамперед висловлюємо свою подяку всім хто відгукнувся на наше запрошення прийняти участь в опитуванні та вкотре наголошуємо, що Ваша думка є дуже важливою та корисною для нас.

     Повідомляємо, що ми ретельно проаналізували всі Ваші зауваження та пропозиції і більшість з них вже втілені в життя.

     В цілому 95% респондентів СК «КД Життя» задоволені якістю обслуговування, ввічливістю та доброзичливістю персоналу в процесі супроводу договорів страхування життя та врегулювання страхових випадків.  

     Отримані результати дозволили нам з’ясувати, що ще ми можемо зробити для наших клієнтів, щоб вони були абсолютно задоволені та схильні у майбутньому рекомендувати нашу Компанію своїм друзям та близьким. Результати стали основою плану з покращення сервісу та продуктів, а також відпрацюванню всіх аспектів взаємодії клієнтів із СК «КД Життя».

     Ми вдячні Вам за кожне звернення, відгук чи рекомендацію щодо якості послуг, які надає СК «КД Життя».

     Бажаємо міцного здоров’я та сподіваємося на довгу і плідну співпрацю.

 

З повагою,

Команда KD Life

 

Сторінка 1 з 23